.

הגורם הראשון שמרשים ומושך פניות באתרי היכרויות הן התמונות שלך

........................

את מרגישה שאת לא פוטוגנית?

אין לך תמונות שאת אוהבת?

זקוקה לתמונות טובות ואותנטיות ולא מוצאת?


.

 ידוע לכולנו שכיום אתרי היכרויות ורשתות חברתיות הם מקום המפגש המרכזי להיכרויות. האינטרנט מאפשר לאנשים רבים ליזום וליצור קשרים רומנטיים.

התמונות שלך הן הגורם שהכי "מדליק" במפגש איתך ברשת

הרושם הראשוני באינטרנט במתקבל תוך מספר שניות עד דקות ספורות, בעיקר ע"פ מראה חיצוני המוקרן מהתמונות. חשוב לזכור! אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני.

למה התמונות כל-כך חשובות?

התמונות הופכות את החיבור עם גברים פוטנציאלים באינטרנט לדומה למפגש בעולם האמיתי. השימוש בתמונה אותנטית וייצוגית תאפשר להתרשם ממך, להכיר אותך וכמובן לזהות אותך במפגש הראשון. תמונת הפרופיל היא הייצוג הראשון שבו גולשי האתר פוגשים בך בחיפוש בין שלל הנשים שמופיעות ולכן חשוב לך לבלוט ולהראות הכי טוב שאפשר בכדי לקבל יותר פניות, למשוך התעניינות ותשומת לב.


פרופילים עם תמונות מייצגות ומרשימות מקבלים תשומת לב ופניות רבות יותר מאשר פרופילים בלעדיהם.

 

מדוע קשה לנו להצטלם?

זה לא פשוט בכלל לעמוד מול מצלמה, ולכן הכינוי שניתן לצילומים הוא "שוטינג", אנשים מרגישים שיורים עליהם, מקפיאים ומתעדים אותם ברגע אחד מהחיים ומתוך רצון והשתדלות לצאת הכי טוב שיש נלחצים ומזייפים את ההתנהגות ושפת הגוף שלהם הופכת להיות מאולצת.

.

ליאת יקרה, את היחידה שהצלחת לשחרר לי את החרדות בנוגע לצילום. עשית את זה במקצועיות, נעימות ועם הרבה הומור. התמונות מקבלות המון מחמאות וגם אני ,לראשונה בחיי, מודה שהן יצאו מעולות (:תודה ענקית!


ג'ני טסלר - "השתקפויות"

מכתב תודה מרגש שקיבלתי....

לקבלת מידע נוסף על תהליך "אחת על אחת" השארי פרטים

וקבלי במתנה שיחת ייעוץ לבחירת התמונה

הטובה ביותר לשימוש מהתמונות שיש לך

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

כולנו מחפשים להתרשם מתמונות בכדי לדעת ולראות מי האדם מאחורי הפרופיל, אז למה נשים וגברים לא משקיעים בתמונות שהם מעלים לאתרי היכרויות?

אלה הן חלק מהתשובות שנתנו לי נשים מדוע הן לא מעלות תמונות או לא מרוצות מהתמונות שמייצגות אותן

- אני לא פוטוגנית
- אני לא מקבלת מספיק פניות עם התמונות שלי
- אני לא שלמה עם התמונות שהעלתי הן ברירת מחדל מתוך התמונות שיש לי
- אין לי בכלל תמונות טובות
- שונאת להצטלם
- אני חסרת ביטחון מול מצלמה
- התמונות שלי יוצאות עם הבעה מאולצת, אין בהן אותנטיות
- אנשים שמכירים אותי אומרים לי שאני נראית הרבה יותר טוב במציאות
- אני לא מצליחה להרשים כפי שהייתי רוצה
- התמונות שיש לי לא מייצגות את מי שאני באמת
- התמונות שהעלתי הן לא עדכניות, אין לי תמונות חדשות
- אף פעם לא יוצאת טוב בתמונות

רב הנשים שאני מכירה אינן מרוצות מהתמונות שמייצגות אותן

ובמיוחד כאשר הן צריכות להציג אותן באתרי היכרויות או בפייסבוק

טלי ארקין

תהליך המיתוג האישי אשר עברתי עם ליאת קוטנר היה חוויה מרתקת ומהנה. הגעתי אל ליאת בשלב של חיפוש זוגיות והיה לי ברור שתמונת פרופיל מקצועית אשר אשתמש בהן גם באתרי הכרויות, תעלה את סיכויי ההצלחה. בעבר, הייתי מקבלת הערות מאנשים שבמציאות אני נראית טוב יותר מאשר בתמונות. התבאסתי והחלטתי להשקיע ..

ליאת היתה נעימה וקשובה. למרות שלא הכרנו קודם, הרגשתי נוח לספר ולשתף, מה שעזר לי גם בשלב מאוחר יותר של האיפור והצילום.

ליאת סייעה לי בהתאמת צבעים לגוון עורי למבנה הפנים ולמראה הכללי. התוצאות לא אכזבו והאמת שעד היום אני משתמשת בטיפים שהיא נתנה לי בנושא לבוש ואיפור.

צילמנו סדרות של תמונות, כאשר היא מכוונת ומדריכה אותי לגבי עמידה, כיווני אור והבעות פנים. הרגשתי חופשיה להיות אני, ללא חששות וללא פחדים.

חלפו כבר שלוש שנים ואני ממשיכה לקבל מחמאות ותגובות אוהדות לתמונות שלי שליאת צילמה, גם מגברים וגם מנשים. אני ממליצה בחום על התהליך, לכל מי שמעוניין להשקיע בעצמו וכמובן להגדיל את סיכויו למצוא בן זוג/ בת זוג.

.


תהליך אישי "אחת על אחת"

איפור - סטיילינג - צילום


רות שקדי, יועצת תקשורת 

לא חשבתי שאני פוטוגנית. בנוסף, שנאתי להצטלם, כי התביישתי להסתכל אל המצלמה, וכי הסיטואציה הרגישה לי תמיד מעושה ולא טבעית. אהבתי שתופסים אותי "במקרה", אבל גם על התמונות המקריות, היו לי רק דברי ביקורת.

עד ליאת .יש בה משהו משחרר, מכיל ואוהב, שהוציא ממני את המיטב. האיפור הקל, הנינוחות, הפרגון, המקצועיות ולא מעט תמונות לבחור מהן את הטובות ביותר.

תמונות הפרופיל שלי קיבלו הכי הרבה לייקים, מכל סטטוס או תמונה שאי פעם העליתי. קיבלתי עליהן עשרות מחמאות שעשו לי מסאז' ללב.

עם קצת עזרה מבחוץ כמו ליאת, מתברר שאנחנו באמת נראות יותר טוב ממה שאנחנו מפרגנות לעצמנו.

 


רותם אלינב

הגעתי לליאת בהמלצת חברה שמאוד אהבתי את התמונות האותנטיות שלה. עברתי איתה יום צילומים של "אחת על אחת" שהיה חוויה של יום פינוק לעצמי. ובנוסף היה מאוד כייף לבלות עם ליאת.. היא מביאה אנרגיות, יחס אישי, סבלנות, והיא משקיענית על. לליאת חשוב מאוד שהתמונות ייצגו את הבן אדם בצורה הכי אמיתית. וגם לי חשוב. אז זה עבד יופי. מוזמנים לראות את התוצאות. התמונות לא מפסיקות לקבל מחמאות.

 


טלי בר-לבציון

אותנטיות בעיני היא לא סיסמא, אלא דרך חיים וזה נכון גם להתנהלות שלנו ברשת. האותנטיות היא גם נקודה מרכזית בעבודה של ליאת. חשוב לי לשדר את מי שאני באמת, כך אני עושה גם בתכנים המקצועיים שאני מפרסמת וכך אני רוצה לבוא לידי ביטוי גם מבחינה ויזואלית. התהליך שעברתי עם ליאת שהחל בהגדרת המטרות של התמונה ומה היא צריכה לשדר, בין אם לעסק שלי או להתנהלות החברתית שלי ברשת, היה תהליך ממוקד, עמוק ומעצב. לליאת יש את השיטות שלה להוציא ממך את הטוב ביותר שאת יכולה להיות ומעבר לכך היה כיף לא רגיל.

והכי חשוב, התוצאות מדברות בעד עצמן.


מנכ"ל Customer Obsession 


אם כבר החלטת לתת צ'אנס לחיפוש קשר רומנטי באינטרנט הביאי את עצמך בדרך המרשימה והאותנטית שלך.מבטיחה לך שגם את פוטוגנית ויכולה להראות נפלא בתמונות, הכל עניין של השקעה מודעות והפקה.

המומחיות שלי היא לעזור לך להיראות טוב בתמונות ולהרגיש איתן מצויין

את התהליך שפתחתי ואני עובדת על פיו כבר יותר משלוש שנים יצרתי מתוך שנים רבות כארטדיירקטור, מאפרת שנים בתעשייה, ולאחרונה סיימתי תואר נוסף בפסיכולוגיה וכמובן... צלמת

"אחת על אחת"

התהליך כולל את כל מה שאת צריכה על מנת ליצור לך תמונות מעולות לאתרי היכרויות ולרשתות החברתיות!!!

לקבלת מידע נוסף על תהליך "אחת על אחת" השארי פרטים

וקבלי במתנה שיחת ייעוץ לבחירת התמונה

הטובה ביותר לשימוש מהתמונות שיש לך

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.